HAKKIMIZDA

Regbar ailesi olarak 2010 yılından bu yana mühendislik ve uygulama alanlarında üst düzeyde birikimimiz ve uluslararası seviyede tecrübemiz bulunmaktadır. Özellikle Donatı Manşonları, Ankraj, Kaya Bulonları, Tünel ve Zemin Ekipmanları, Ard ve Öngerme Sistemleri, Fiber Donatılar, Çelik&Kafes,  İksa ve Çelik Konstrüksiyon imalatları ve yapı teknolojisinde bir çok gelişmekte olan alanda, yerinde uygulama ile ulusal ve uluslararası arenada önemli projelere imza atmış bulunmaktayız.

Hizmet kalitesini dünya çapına yaymayı hedefleyen Regbar ailesi olarak bu amaçla; Katar, Rusya, Libya, BAE, Makedonya, Türkmenistan, Gürcistan, Suudi Arabistan ve Irak gibi birçok ülkede çalışma imkanı yakalamış bulunmaktayız. Regbar, sektör deneyimli isimlerin yönetiminde, dinamik çalışanları, teknolojik gelişmelere paralel sürekli yenilenen ve büyüyen makina parkuru ile Türkiye’den Dünya’ya yayılan önemli bir marka değeri olmayı hedeflemiştir. Regbar olarak kalite ve kurumsal kimlik önemsediğimiz konuların başında gelmekte olup alanında ulusal ve uluslararası bir çok patent ve sertifikaya sahibiz. Özellikle ankraj detay çalışmalarımızı www.ankraj.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

VİZYONUMUZ
Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak.

MİSYONUMUZ
İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak. Bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmaktır.